Board 3Worlds

Oficjalne forum gry 3Worlds

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2011-07-20 21:20:15

 Banan Zabójca

Community Manager

36537340
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 10
WWW

Start gry

Już niedługo, bo prawdopodobnie do 27.07.11 wystartuje gra na http://3worlds.cba.pl/ serdecznie zapraszam do rejestracji!

Można powiedzieć, że to taki Patch od Hardkorów


Community Manager
3Worlds.pl

Masz dość kolegów z glidii? Chcesz chwilę odpocząć? Denerwuje Cię kuglarz błąkający się po wiosce? Biuro urlopowe "Banik" poleca swoje usługi! Kompleksowa obsługa zablokowań od krótkich urlopów poprzez tygodniowe, do stałych. Blokady zarówno z ochroną jak i bez! Nie wahaj się złam regulamin już dzisiaj! Dla stałych klientów promocyjnie dłuższe urlopy!

Offline

 

#2 2011-07-20 21:26:21

Ilumir

Zbanowany

Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 1

Re: Start gry

Super! Nie mogę się doczekać jako [GA]
Poza tym chciałbym podziękować szanownemu CM za zaszczyt, którym mnie obdarował


Jako GA zajmuję się sprawami gry nie użytkowników... Jeśli potrzebujesz pomocy zapytaj się na Forum lub SUPPORT, a do mnie nie pisz nawet w ostateczności!

Offline

 

#3 2011-07-20 21:47:08

 Banan Zabójca

Community Manager

36537340
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 10
WWW

Re: Start gry

Ilumir napisał:

Super! Nie mogę się doczekać jako [GA]
Poza tym chciałbym podziękować szanownemu CM za zaszczyt, którym mnie obdarował

No wiesz, Tobie jako jednemu z nielicznych się to należy


Community Manager
3Worlds.pl

Masz dość kolegów z glidii? Chcesz chwilę odpocząć? Denerwuje Cię kuglarz błąkający się po wiosce? Biuro urlopowe "Banik" poleca swoje usługi! Kompleksowa obsługa zablokowań od krótkich urlopów poprzez tygodniowe, do stałych. Blokady zarówno z ochroną jak i bez! Nie wahaj się złam regulamin już dzisiaj! Dla stałych klientów promocyjnie dłuższe urlopy!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.legendsfighters.pun.pl www.slash-pokemon.pun.pl www.vietcongfan.pun.pl www.cinders.pun.pl www.truebelivers.pun.pl